Joachim Löw kijkt reikhalzend uit naar het begin van he EK 2012 in Polen en Oekraïne. De bondscoach is vooral geïntereseerd in de wedstrijden met Portugal en Nederland, die volgens hem direct beslissend zijn.
"Het gaat er vanaf het eerste moment meteen om. Tegen de Portugezen en de Nederlanders wordt het buigen of barsten. Het niveau zal heel hoog zijn en van zulke wedstrijden hou ik. De Denen zijn onberekenbaar, zij hebben niks te verliezen. Ik denk dat alle vier de landen zich kunnen plaatsen voor de volgende ronde", vertelde Löw in de Duitse media.
De bondscoach is zich ervan bewust dat Duitsland een van de titelkandidaten is. "De kans bestaat dat wij uitgeschakeld worden. Als we de eerste of de tweede wedstrijd verliezen, komen we onder druk te staan voor het laatste duel. Maar goed, er zijn zoveel mogelijkheden."