FC Barcelona staat met anderhalf been in de kwartfinales van de Champions League. De Catalanen haalden het dinsdag met 0-2 op het veld van Manchester City. Zelfs Rode Duivel Vincent Kompany kon daar geen verandering in brengen.
Voormalig Rode Duivel Franky Van der Elst analyseerde voor
Sporza de prestatie van Kompany. "Vincent was naar mijn gevoel iets té gretig en wilde zich iets te graag bewijzen. Hij speelde geen rampzalige wedstrijd, maar echt super zou ik zijn prestatie toch niet noemen."
"Barcelona speelde zonder echte diepe spits en dat is voor centrale mensen niet altijd even makkelijk. Als verdediger wil je dan zelf de tegenstander gaan opzoeken, maar dat werd bij City iets teveel gedaan. De penalty? De overtreding was duidelijk en werd net binnen het strafschopgebied gemaakt", aldus Van der Elst aan
Sporza.
LEES OOK:
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'