Hamdi Harbaoui maakte afgelopen weekend zijn vijftiende doelpunt van het seizoen. Vier van die vijftien maakte de aanvaller van Sporting Lokeren als invaller, maar hij wil helemaal niet als supersub gezien worden.
"Ik wil helemaal geen luxe-invaller zijn", laat Harbaoui weten in
Het Nieuwsblad. "Ik wil altijd aan de aftrap verschijnen en doelpunten maken. Maar sinds de bekerwedstrijd in Oostende ben ik niet honderd procent fit. Ik liep een lichte verrekking op aan de adductoren en net als tegen Charleroi wilden we ook tegen Gent geen risico nemen. Dat ik opnieuw kan scoren na een invalbeurt, stemt me uiteraard wel tevreden."
"Het is fijn dat ik in mijn honderdste match in eerste klasse die belangrijke gelijkmaker scoor. Gezien de wedstrijd mogen we best tevreden zijn met dat punt, maar toch verdienden we meer."