In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire voetbalprogramma, dat momenteel te zien is op DAZN, legt het panel een duidelijke vraag voor over de verwachtingen van OHL Women in de Champions League. De meningen blijken bijzonder uiteenlopend. Vooral Olivier Deschacht loopt helemaal leeg.
LEES OOK: "Geen vrolijke jongen"-Vandaag Inside gaat los op Van Gucht
Deschacht kan zijn lach niet onderdrukkenWanneer het panel wordt gevraagd naar OHL Women en de Champions League, reageert Deschacht meteen bijzonder uitgesproken. De voormalige Rode Duivel geeft aan dat hij naar vrouwenvoetbal naar eigen zeggen niet kan kijken. Wanneer Angel Redondo vraagt of hij met Sidney Sweeney erbij wel zou kijken, klinkt er een ander geluid: "Dat is iets helemaal anders", zo kan hij een lach niet onderdrukken.
Niet iedereen aan tafel kijkt er op dezelfde manier naar. Buffel geeft aan dat hij vorig seizoen wel verschillende wedstrijden heeft bekeken. Daarmee toont hij alvast dat zijn interesse in het vrouwenvoetbal een stuk groter is dan die van Deschacht.
Stijnen en Nainggolan tonen meer respect
Stijn Stijnen brengt vervolgens een ander perspectief in het gesprek. Hij wijst op de coach van OHL Women, Ster Habibzadeh, die eerder actief was als coach bij Patro Ladies en daarna bij Club. Stijnen hoopt dan ook dat Habibzadeh het bijzonder goed doet met OHL in de Champions League.
Ook Radja Nainggolan toont zich positief tegenover vrouwenvoetbal. De voormalige Rode Duivel haalt daarbij zijn persoonlijke band met de sport aan: zijn zus speelde eveneens voetbal.
Zo ontstaat binnen Ongefilterd een opvallend contrast tussen verschillende panelleden, met uiteenlopende meningen over de ontwikkeling en aantrekkingskracht van het vrouwenvoetbal.
Maarten Coenen