Cath Luyten geeft schokkende reden voor breuk met Frank Raes

door
Cath Luyten geeft schokkende reden voor breuk met Frank Raes

Het is ondertussen al een jaar of 6 geleden dat er een einde kwam aan het huwelijk tussen Frank Raes en Cath Luyten. De twee gingen nadien hun eigen weg en ondertussen is Cath zelf prominent te zien bij Café Congé. Voorafgaand deed ze het schokkende relaas van de relatiebreuk met haar ex.

LEES OOK: Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Zomerse taferelen met Marc Coucke

Cath is momenteel te zien en te horen bij het Play4 programma Café Congé, een soort zomerse talkshow waarin bekende gasten worden uitgenodigd. Eerder deze week was dat al onder meer Marc Coucke.

Ongeloof bij pijnlijke beslissing

De voormalige liefde van Frank Raes was recent ook nog bij VRT te zien met 'Buurman, wat doet u nu'. Alleen gaf de openbare omroep haar de pijnlijke boodschap dat op dat tijdstip geen human interest meer kan geprogrammeerd worden, het zorgde voor ongeloof bij Luyten.

"Ik begrijp ook niet goed waarom er geen vervolg komt. De cijfers waren prima, dat werkte, die reeks was nog niet op. Zo liet de blondine optekenen bij Humo.

"Hij worstelde daar mee"

Vervolgens ging het ook over de 'houdbaarheidsdatum' van schermgezichten, iets wat Cath ook tot nadenken stemde. "Ik begrijp nu beter waar het indertijd tussen Frank en mezelf is misgelopen. Hij worstelde daar ook mee in de laatste jaren dat we samen waren: zijn verplichte pensioen wenkte, terwijl hij zich nog voelde bruisen en helemaal niet wílde stoppen met werken. Ik ben twintig jaar jonger en van een pensioen is nog lang geen sprake, maar ik begrijp nu wel beter hoe het voelt als er een kloof is tussen hoe jij jezelf ziet en de buitenwereld dat doet."

Waarna Luyten vooral ook nog veel liefde toonde richting haar ex. Zo vindt ze het schitterend dat Raes momenteel nog steeds meedraait in de voetbalwereld, onder meer tussen het jonge geweld bij de podcast van Het Nieuwsblad.

Worden 'oudere' schermgezichten van VRT veel te snel 'afgedankt'?

Meest recent

Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

52
52
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

235
235
RAFC-fan Celine in shock na pikante Metejoor-geruchten

Het glamourkoppel van het moment zorgt opnieuw voor stof tot praten. Sinds kort vormen Metejoor en ...

194
194
'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

311
311
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

220
220
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

230
230
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

466
466
Vandaag Inside ontploft: Genee, Derksen en Gijp op ramkoers

Bij Vandaag Inside werd vorige week nog uitgebreid gefeest na het winnen van de Gouden ...

81
81
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

614
614
Erik Van Looy in shock na tussenkomst federale politie

Het leek een onschuldige grap in de studio van De Slimste Mens ter Wereld, maar die draaide toch ...

270
270
DIW gaat volledig los op KDB: "Noa Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

70
70
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

293
293
Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Hij is de stem van het Belgische voetbal — een man die spanning kan maken uit een ...

113
113
Haatstorm treft Olivier Deschacht: "Is hij het lief van...?"

Voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht ligt zwaar onder vuur. Na een opvallend loyaliteitsparcours ...

210
210
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

599
599
Klopp barst in tranen uit: “Het is zó hard…”

De voetbalwereld werd afgelopen zomer opgeschrikt door de dood van Diogo Jota. De voormalige ...

51
51
‘Dag is aangebroken’ – Van Crombrugge en Vanessa breken los

Hendrik Van Crombrugge en Vanessa D'Hooghe pakten goed een jaar geleden de voetbalwereld in ...

326
326
Nainggolan beroert iedereen met spraakmakende biecht

Van dubbele wodka’s tot dubbele bodems: Radja Nainggolan (37) dook maandagavond op in De ...

105
105
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

590
590
Tom Waes gaat helemaal los: Beelden zetten internet in vlam

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

92
92
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

376
376
Olivier Deschacht verbouwereerd: "Jij gaat zwijgen nu!"

Olivier Deschacht blijft ook na zijn carrière de gemoederen beroeren. De voormalig speler van ...

214
214
Vandaag Inside schokt Nederland: 'Feest of pure schaamte?'

De populaire – maar omstreden – talkshow Vandaag Inside heeft donderdagavond opnieuw de ...

103
103
Fans Viktor Verhulst in tranen: "Veel te vroeg afscheid"

Sommige afscheidscènes komen harder binnen dan anderen. Zeker wanneer ze vroeg vallen. En als ...

94
94
Sonck vs Degryse: Onverwachte clash beroert iedereen

Wesley Sonck en Marc Degryse werden na hun carrière gedreven analisten. Sonck doet/deed dit ...

332
332

Meer sportnieuws