Ine Beyen richt zich tot Ruben Van Gucht: "Een nacht..."

door
 Ine Beyen richt zich tot Ruben Van Gucht:

Ook voor Ruben Van Gucht en Ine Beyen zijn de Olympische Spelen wat als één heel grote speeltuin. De twee kijken de ogen uit in Parijs en genieten duidelijk ook van mekaars gezelschap. Ine deelde nu een opvallende boodschap via sociale media.

LEES OOK: Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Medaillehoop vs teleurstelling

Net zoals op het EK mag Van Gucht ook tijdens de Olympische Spelen live-verslaggeving doen. In de journaals en het programma Studio Olympia wordt er vaak rechtstreeks overgeschakeld naar het sportanker.

Daarnaast was hij uiteraard ook de commentator bij de wegrit voor vrouwen, die afgelopen zondag op het programma stond. Samen met co-commentatrice Ine Beyen zag hij Lotte Kopecky knap brons pakken. Op de OS liep Van Gucht al fraai gezelschap tegen het lijf:

Het is voorlopig de laatste medaille voor België, dat nog 'maar' 5 medailles pakte. Voorlopig zwaar onder de verwachtingen, al zijn er uiteraard nog een paar stevige kansen op eremetaal.

Spetterende avond

Voor Ruben en Ine is de trip naar Parijs in de eerste plaats werk maar die professionele bezigheden worden wel vlot aan het aangename gekoppeld.

Het duo maakte een uitstapje richting Versailles, waar ook het paardrijden op het Olympisch programma stond. Daarbij was Van Gucht in het gezelschap van Ine Beyen, die meteen de boodschap deelde 'een nacht in Versailles', duidelijk in goed gezelschap.

Hebben de Belgen naar verwachtingen gepresteerd tot nu toe?

Meest recent

Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

332
332
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

132
132
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

1144
1144
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

3002
3002
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

548
548
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

265
265
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

198
198
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

393
393
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

233
233
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

72
72
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

274
274
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

29
29
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

452
452
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

395
395
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1254
1254
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

156
156
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

177
177
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

30
30
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1483
1483
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

416
416
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

154
154
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

295
295
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

237
237
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

162
162
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

168
168

Meer sportnieuws