De Braziliaanse international Neymar maakte in de zomer de overstap van Santos naar FC Barcelona. De 21-jarige aanvaller was meteen goed voor elf doelpunten in alle competities, maar is toch niet helemaal tevreden.
"Mijn eerste maanden bij
Barça waren zeker niet slecht, maar ik ben er zeker van dat ik nog veel beter kan. Ik heb amper aanpassingsproblemen gekend en ik merk ook dat mijn vertrouwen match per match toeneemt. De doelpunten en assists zullen wel volgen", verklaart Neymar op de officiële clubwebsite.
Neymar zat dit seizoen iets vaker op de bank dan hem lief is en de Braziliaan hoopt er in de beker tegen Getafe vanaf de eerste minuut bij te zijn. "Ik ben een tijdje ziek geweest, dus was het meer dan logisch dat ik op de bank zat. Ik ben echter een speler die altijd wil spelen, ongeacht de tegenstander of het belang van de wedstrijd. Hopelijk ben ik er donderdag weer bij."
LEES OOK:
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'