Arsenal won woensdag in eigen stadion met 2-1 van Borussia Dortmund. Door dit resultaat zijn de Engelsen geplaatst voor de volgende ronde van de Champions League. Coach Arsène Wenger was teverden over de wedstrijd.
"Over het algemeen was het een goede wedstrijd, Dortmund heeft een goed team. Zij begonnen sterker dan wij, maar we moeten geduld hebben, intelligent zijn. Ik denk dat we in de tweede helft meer tempo hadden in onze passing. We speelden beheerst. Langzaam begon ik te voelen dat we het verschil konden maken", aldus de Franse keuzeheer tegenover het digitale thuis van zijn werkgever.
"Dat de tegenstander nog kon scoren, had ermee te maken dat wij de focus en concentratie verloren. Dit keer maakte het doelpunt geen verschil. We hebben de wedstrijd gecontroleerd, de verdediging stond goed en we hebben weinig kansen weggegeven. We wisten op het einde dat de wedstrijd voorbij was, waardoor we wat gemakkelijker werden."
De hoofdtrainer was erg te spreken over zijn aanvoerder Robin van Persie. Hij schoot zijn ploeg met twee doelpunten naar de volgende ronde. "Hij zit in een periode waarin hij niet op zoek hoeft te gaan naar doelpunten, ze komen vanzelf naar hem toe. Hij staat altijd op de goede plaats, op het goede moment. Het zag er makkelijk uit, maar dat was het niet. Hij begrijpt het spel zo ontzettend goed."