Barcelona recupereert tegen Getafe opnieuw Lionel Messi. De Argentijnse superster keert na twee maanden blessureleed terug in de selectie. Toch was er ook slecht nieuws voor de Spanjaarden. Neymar moet de wedstrijd in de Copa del Rey aan zich voorbij laten gaan. Dat meldt
Sport.es.
Neymar heeft buikgriep en zal de wedstrijd van woensdagavond niet halen. Barcelona neemt het dan thuis op tegen Getafe. Hierdoor zal Tata Martino moeten wat moeten schuiven in zijn elftal. De kans lijkt echter klein dat Messi meteen in de basis wordt gedropt.
De Braziliaan zou echter wel hersteld geraken tegen zaterdag. Dan staat de topper op het programma tussen Atlético Madrid en Barcelona. Thibaut Courtois zal dus mogelijk de eerste doelman zijn die afgelopen twee maanden nog eens tegenover zowel Neymar als Messi zal staan.