Al van afgelopen zomer werd er gewag gemaakt van de interesse van Paris Saint-Germain in Eden Hazard. De Franse topclub toont opnieuw interesse in de Rode Duivel. Volgens Engelse media bereidt de ploeg van Zlatan Ibrahimovic een monsterbod voor na dit seizoen.
Nasser ÂAl-Khelaifi, de steenrijke voorzitter van PSG, spreekt van "loon dat Hazard onmogelijk kan weigeren". Al-Khelaifi is een groot bewonderaar van de flankspeler. Bij Chelsea zou men zich reppen om Hazard een riante contractverlenging aan te bieden in de hoop hem te kunnen houden.
De Londense club betaalde in de zomer van 2012 veertig miljoen euro voor Hazard. Vooral dit seizoen is de Belg uitstekend op dreef, al speelde hij ook vorig seizoen al een mooi aantal aardige matchen.
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt