Enkele dagen geleden zette Lierse Eric Van Meir aan de deur als assistent-coach. Dat kwam voor iedereen aan als een verrassing. Zeker omdat hoofdtrainer Stanley Menzo wel mocht aanblijven. De Nederlander reageert vanop stage in Portugal.
"Ik leef enorm mee met Eric", vertelt de oud-doelman aan
Gazet van Antwerpen. "Dit is niet leuk, want Eric en ik willen er zijn voor deze club. Eric is een heel fijne collega en daarnaast een goeie vriend."
"Het was voor iedereen een verrassing. Maar ik weid er niet verder over uit. Ik heb met Eric afgesproken dat we er niet te veel aandacht aan besteden en dat ik me focus op het elftal, want dat is het allerbelangrijkste voor hem. Hij wil dat we resultaten behalen."
Menzo weet dat een ontslag erbij hoort als voetbaltrainer. "Harm van Veldhoven is vorige week bij KV Mechelen ontslagen, dat kwam ook uit de lucht gevallen. Maar van een ontslag mag je niet bang zijn, want dat behoort als coach altijd tot de opties."