Borussia Mönchengladbach moet serieus rekening houden met een vertrek van sterspeler Marco Reus. De middenvelder staat volgens Engelse media in de interesse van Arsenal en Manchester City. Nu schijnt er ook Italiaanse interesse te zijn voor de 22-jarige Duitser.
Bild zegt dat de hoge heren bij Internazionale opgewonden raken van de progressie van het Duitse talent. De
Nerazzurri hadden afgelopen zaterdag scouts op de tribune zitten bij de wedstrijd tegen Werder Bremen. Ze zagen daar hun beoogde versterking een hattrick maken. Reus had zo een groot aandeel in de overwinning van zijn team (5-0).
Zoals eerder gezegd zal Inter in januari moeten strijden met twee Engelse clubs. Ook Bayern München had interesse, maar de vraagprijs van
Die Fohlen vinden ze te hoog. Door de grote interesse kan Gladbach een hoge transfersom vragen voor het supertalent. Twee seizoenen geleden kwam Reus voor slechts één miljoen euro over van Rot Weiss Ahlen.