Het blessureleed bij het Engelse Liverpool blijft maar duren. Coach Brendan Rodgers zag eerder dit seizoen al Daniel Sturridge uitvallen en moet het nu ook stellen zonder Jordan Henderson en Mamadou Sakho.
Goed nieuws viel er wel te rapen rond kapitein Steven Gerrard. De Engelse international viel op 7 december uit tegen West Ham United (4-1 winst), maar kon maandag voor het eerst weer meetrainen. "Steven is weer bij de groep, maar het is nog afwachten of hij de match tegen Hull City haalt. Ik denk dat de wedstrijd van 12 januari tegen Stoke City iets realistischer is", aldus coach Brendan Rodgers aan
Sky Sports.
Rodgers kwam nog eens terug op de blessures van Sakho en Henderson. "Op dit moment valt het allemaal een beetje tegen. Onze medische staf doet er alles aan om iedereen tijdig fit te krijgen. De laatste vier weken hebben we heel wat tegenslagen gekend wat betreft blessures, maar we komen het wel te boven."