Zulte Waregem hoopt in september 2014 een begin te kunnen maken met de bouw van een nieuw stadion. Op dit moment is er nog een tekort van vijf miljoen euro om de nieuwe thuishaven te bekostigen, weet
Het Laatste Nieuws.
Het geld voor het nieuwe stadioncomplex komt van private investeerders en de overheid. Bovendien is de stad bereid om Zulte Waregem, die als bouwheer optreedt, een renteloze lening te verschaffen. De nieuwe thuishaven van
Essevee moet een capaciteit van 14.000 zitplaatsen krijgen.
De komende maand moeten nog enkele beslissingen worden genomen, waarna mogelijk op 1 september de bouw kan beginnen. Het stadion moet dan in september 2018 af zijn. Kosten: twintig tot 22 miljoen euro.
Zulte Waregem hoopt met het nieuwe complex in de toekomst Europese thuiswedstrijden in eigen stad te kunnen spelen. Dit seizoen moest worden uitgeweken naar het Jan Breydelstadion in Brugge, omdat het Regenboogstadion niet aan de UEFA-eisen voldoet.
LEES OOK:
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers