De vijfde editie van de kerstveilingen van de Pro League heeft 83.000 euro opgebracht. Het geld werd ingezameld ten voordele van SOS Kinderdorpen. "Dankzij de steun van de fans zullen opnieuw duizenden kinderen en hun families geholpen kunnen worden", luidt het persbericht.
"De kinderen zullen kunnen genieten van huisvesting, medische zorgen en educatie", tekent
De Morgen op. "Dat supporters niet alleen een hart hebben voor hun club, maar ook voor families die het extreem moeilijk hebben, wordt zo nog maar eens bewezen."
7001 euro voor avondje Champions League
Het populairste shirt was dat van Lokeren-speler Junior Dutra. Het bracht 1820 euro op. KRC Genk-spits Jelle Vossen (1720 euro) en
Club Brugge-doelman Matthew Ryan (910 euro) vervolledigen de top drie van alle spelers, die op 26 en 27 december met het 'Pro League +' -logo op hun shirt de mat betraden.
Voor een avond Champions League met Jan Boskamp werd 7001 euro geboden. Het shirt van Marc Degryse, gedragen op het
WK in 1994 in de Verenigde Staten, leverde 820 euro op.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’