Standard heeft in zijn laatste wedstrijd voor de winterstop vernietigend uitgehaald tegen KV Kortrijk. Het won met 1-5. Na afloop was de vreugde in het kamp van Standard dan ook groot. Laurent Ciman gaf tekst en uitleg aan
Sudinfo.
Het was op vraag van Guy Luzon dat zijn troepen zo stevig aan de wedstrijd begonnen. "De trainer wou dat we het jaar in stijl zouden eindigen en dat is ook gebeurd. We vochten tot de laatste seconde. Het resultaat is geweldig. Zeker omdat we al lang niet meer hadden gewonnen hier."
Vooral met het oog op de vakantie kwam de overwinning welgekomen. "Door deze overwinning zal de sfeer optimaal zijn tijdens de vakantie. Elke week komen we trouwens goede aanvallers tegen. Dit keer was het Santini. Maar ik denk dat Dino (Arslanagic, red.) en ik hem goed hebben afgestopt."
LEES OOK:
Euvrard looft pion: "Je ziet zijn honger én kwaliteit"