RSC Anderlecht speelt vanavond in Polen tegen Jagiellonia. Een partij die de Brusselaars winnend moeten afsluiten. Gaat Giulian Biancone weer in de basis starten?
Die kans is zeer groot. De Franse centrale verdediger wierp zich al snel op tot een goede aanwinst en de leider van achteruit. Hij sprak over zijn blessure en mogelijke terugkeer in de basisploeg.
LEES OOK: Job Vitor Bruno in gevaar? Anderlecht-kleedkamer duidelijk
Biancone weer fit bij Anderlecht"Ik kom uit een moeilijke periode. Het was enorm frustrerend om vanaf de zijlijn te moeten toekijken. Maar ik heb veel gepraat met de coach, ik ben klaar als hij me nodig heeft", vertelde de voormalige speler van Olympiacos.
Andrew Omobamidele kwam aan het einde van de mercato naar Anderlecht en hij mocht de afgelopen duels de plaats innemen van Biancone. De huurling van Saint-Etienne kon echter niet overtuigen. De centrale verdediger liet zeker niet die goede indruk achter om hem te handhaven in de basisploeg. Het duo Biancone-Pétrot deed het voordien zeer goed.
Omobamidele overtuigt niet
Biancone vindt het niet erg dat er een extra concurrent bij is gekomen. "Zo hoort het ook bij een club als Anderlecht, niemand mag zeker zijn van zijn plaats. Het is aan mij om mijn niveau nog op te krikken. Als Omobamidele in de ploeg staat, dan is dat omdat hij beter presteert dan ik", laat hij weten via Het Laatste Nieuws.
Als Biancone topfit is, zal hij ongetwijfeld starten. De kans is groot dat Paars-Wit terug gaat starten met het vaste duo Biancone-Pétrot.
Claudio Reulens