Bjorn Ruytinx trad de afgelopen matchen niet aan voor Oud-Heverlee Leuven. Eerst werd de aanvaller uit de selectie gelaten door de ontstane commotie na het incindent met Mehdi Carcela, en daarna moest hij zijn schorsingsdag ondergaan.
Donderdag maakt Ruytinx mogelijk zijn rentree bij OHL. Intussen blijft Carcela zeker nog een anderhalve maand out met zijn gescheurde ligamenten. In
Het Laatste Nieuws kwam de middenvelder nog eens terug op het incident met Ruytinx.
"Wat de voetbalbond uiteindelijk beslist heeft, laat mij koud. Eén speeldag of vier matchen geschorst, dat zal mijn blessure niet sneller doen genezen. Excuses ook niet, dus ik zit er niet op te wachten."
"Ik las ergens dat ik Ruytinx zijn fout zou vergeven hebben. Dat werd verkeerd geïnterpreteerd. God alleen kan vergeven omdat hij oppermachtig is", aldus nog Carcela.
LEES OOK:
‘Standard kijkt rond in JPL om Epolo te vervangen’