Terwijl de Rode Duivels met het kleinste verschil onderuit gingen in het Koning Boudewijnstadion tegen Frankrijk nam Italië het op tegen Turkije. Na de nederlaag tegen België herpakte de Squadra Azzurra zich.
De Rode Duivels wonnen met 0-2 in het Stade Olimpico en de druk lag meteen op nieuwbakken bondscoach Roberto Mancini. De Italianen snakken naar succes naar drie gemiste WK’s op een rij. De clash in Turkije geeft alvast hoop.
LEES OOK: Esposito (ex-Anderlecht) onder de loep: “Een zwaktebod”
Ferme uithaalAl na een klein halfuur stond Italië 0-3 voor op Turkije. De thuisploeg zag er niet goed uit en Alessandro Bastoni en Davide Frattesi profiteerden optimaal. Rechtsback Michael Kayode maakte er vervolgens op knappe wijze 0-3 van.
Turkije maakte nog wel 1-3, maar kon uiteindelijk geen vuist maken. Sebastiano Esposito (ex-Anderlecht) stond weer in de basis en legde de 1-4 eindstand vast. Pio Esposito, zijn broer, raakte de paal, maar de voormalige aanvaller van Paars-Wit was goed gevolgd.
Spanning in de groep
En zo is er weer spanning in de groep van België. Turkije lijkt het kleine broertje te zijn en staat laatste met nul punten. Frankrijk neemt meteen de leiding en staat aan kop met zes punten. Mark van Bommel en de Rode Duivels staan op een gedeelde tweede plaats met Italië en tellen drie punten.
🚨GOOOL ITALIA 3-0⚽️🇮🇹
— AzzurriXtra🇮🇹 (@XtraAzzurri) September 28, 2026
MICHAEL KAYODE DEBUT GOAL pic.twitter.com/TGkyqAjKhw
Stephan Calander