Sporting Lokeren vergaarde de beste uitgangspositie voor de terugwedstrijden in de kwartfinales in de beker. Een 0-1 overwinning in Westerlo zette de deuren naar de halve finale al breed open. "We hebben gedaan wat nodig was, maar niets meer", zegt Alexander Scholz.
"De trainer had voor de wedstrijd duidelijk gemaakt wat hij wilde: geen doelpunten incasseren en zelf scoren", legt de Deense verdediger uit in
Het Nieuwsblad. "Dat deden we ook, dus de 0-1 is een goed resultaat voor ons. Nu ligt de druk bij Westerlo."
Westerlo schakelde in deze bekercampagne al twee eersteklassers uit. Wat maakt van hen zo'n taaie tegenstander? "Eerst en vooral zijn bekerwedstrijden altijd anders en soms ook moeilijker dan competitiematchen. Daarnaast heeft Westerlo een heel enthousiast team met enkele jonge spelers en beschikken zij over veel loopvermogen."
"Als je naar onze ambities kijkt, dan moeten we nog zes op zes halen. Maar het zal altijd moeilijk zijn. Het is nooit goed om onszelf extra druk op te leggen door te zeggen dat we zeker twee overwinningen gaan boeken."