Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de talenten van de Vereniging langer onder contract weten te leggen. Dat deelde Cercle Brugge mee via de officiële kanalen.
LEES OOK: Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise
Contract voor Colman"Louis Colman heeft zijn eerste profcontract ondertekend bij Cercle Brugge. De 19-jarige centrale verdediger zette zijn handtekening onder een overeenkomst tot juni 2028. De linksvoetige verdediger staat bekend als een fysiek sterke speler die zijn defensieve kwaliteiten koppelt aan voetballend vermogen. Binnen de jeugdopleiding zette Louis de voorbije seizoenen mooie stappen. Twee seizoenen geleden was hij één van de bepalende spelers in de U18-ploeg die de titel pakte. Afgelopen seizoen liet hij ook bij Jong Cercle een sterke indruk na", laat Cercle weten.
Technisch Directeur Luciano Murchio gaf een reactue. “Louis heeft zich de voorbije maanden heel sterk ontwikkeld. Dit contract is dan ook een beloning voor zijn harde werk, sterke mentaliteit en dagelijkse inzet. Hij is een belangrijke speler voor Jong Cercle en een jonge verdediger met het potentieel om binnen onze werking verder stappen te blijven zetten. Zijn high-performance mindset sluit perfect aan bij het DNA en de identiteit van Cercle. We kijken ernaar uit om zijn ontwikkeling de komende jaren verder te blijven ondersteunen."
Cercle Brugge is trots
Bram De Rop, Directeur Jeugd bij Cercle, had lof voor Colman. “We zijn trots dat er opnieuw een jeugdspeler een profcontract tekent bij Cercle Brugge. Dat is een duidelijk signaal dat onze opleiding talent klaarstoomt voor de toekomst. Louis was twee seizoenen geleden één van de bepalende spelers in het winnen van het U18-kampioenschap en liet nadien een uitstekende indruk na bij Jong Cercle. Hij is het type verdediger dat aanvallers liever vermijden en koppelt deze verdedigende kwaliteiten aan voetballend vermogen.”
Claudio Reulens