Naar jaarlijkse gewoonte zal er ook in 2014 de
Match tegen de Armoede gespeeld worden. Het gaat om een wedstrijd die al voor de elfde keer wordt georganiseerd voor het goede doel. Met Zinedine Zidane en Ronaldo zijn er twee gewezen stervoetballers de ambassadeurs achter het project.
United Nations Development Programme organiseert elk jaar het evenement en dit seizoen wordt de wedstrijd georganiseerd om de mensen in de Filipijnen te helpen. De match zal gespeeld worden in Zwitserland, tegen Young Boys Bern. Dat meldt
De Morgen.
Zidane en Ronaldo zullen een selectie samenstellen om de Zwitsers weerwerk te bieden. De opbrengsten van het evenement worden grotendeels aan de Filipijnen geschonken, maar één derde zal ook naar Laureus Foundation Switzerland gaan.