Komende zondag speelt Standard de klassieker op Sclessin tegen
Anderlecht. Na een mindere periode lijken
de Rouches terug boven water te komen na ruime zeges tegen Lierse en Genk.
"Elke speler heeft speelkansen gekregen de voorbije maanden. De jongens die er nu net naast vallen, zie je op training een tandje bijsteken. Ook hen gaan we in de toekomst nog nodig hebben. Op dit moment is enkel Carcela uit met een enkelblessure", zegt assistent-trainer Ivan Vukomanovic in
Het Belang van Limburg.
"De spelers hebben ons gerustgesteld met hun zege tegen Genk. Die gedrevenheid willen we ook tegen Anderlecht zien. We gaan er opnieuw vanaf de eerste minuut invliegen. Anderlecht gaat dan misschien weer protesteren bij de scheidsrechter dat we te agressief spelen", lacht de hulpcoach.
"Voor dit soort wedstrijden hoef je niemand op te peppen. Ik ben er zeker van dat zondag iedereen gemotiveerd zal zijn. In Anderlecht kregen we een erg lichte rode kaart te slikken voor Vainqueur. We gaan deze week ook al eens oefenen op het spelen met tien man", doet Vukomanovic er nog een schepje bovenop.
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches