SSC Napoli is al de zoektocht begonnen voor een nieuwe doelman voor volgend seizoen. Pepe Reina is immers maar gehuurd van Liverpool FC en keert na dit seizoen terug naar de Engelse club. Bij de Italianen zou onder andere Thibaut Courtois op het verlanglijstje staan.
Napoli is zich op dit moment aan het opwerken tot de status van een Italiaanse topclub. De club van Dries Mertens staat momenteel op een derde plaats in de Serie A en scoorde vorige week één keer te weinig om de volgende ronde van de Champions League te halen.
Om Reina te vervangen is Napoli dan ook op zoek naar een topkeeper. Naast Courtois zouden ook Tim Krul van Newcastle United en Asmir Begovic van Stoke City op het verlanglijstje staan. Dit alles weet
The Daily Mail op woensdag te melden.
LEES OOK:
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart