De twee nieuwe stadions in Brugge zouden zo'n 134 miljoen euro kosten. Dat staat in het projectvoorstel dat Club en Cercle aan de stad Brugge hebben gegeven. Club zou 45 miljoen euro investeren in zijn stadion, terwijl de stad veertig miljoen zou bijdragen. Dat meldt
Het Laatste Nieuws.
Ook Vlaanderen zou een subsidie geven van zo'n 47 miljoen euro. Daarnaast hoopt Club op de 2,5 miljoen euro subsidie van Het Vlaams Gewest.
Blauw-Zwart zou een stadion laten bouwen van iets meer dan 40.000 plaatsen, bij Cercle zou het een stadion zijn met 12.500 zitjes.
Volgens het projectvoorstel zou de stad Brugge de gronden aan de Blankenbergse Steenweg opkopen. Dat zou de stad doen met de opbrengst van de verkaveling van de site op Jan Breydel, goed voor zo'n achttien hectare.
LEES OOK:
'Cercle wil transferslag slaan in Premier League'