Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen de club verlaat. Hij werd aanzien als een van de grondleggers van het succes van de afgelopen jaren op de Freethiel.
LEES OOK: Bob Peeters pakt uit met nieuwe toptransfer bij SK Beveren
Foubert verlaat SK Beveren"Na zes seizoenen bij de club neemt CEO Bart Foubert afscheid van SK Beveren. Foubert startte in 2020 als Operations Manager, werd vervolgens Chief Operating Officer en stond de voorbije twee seizoenen als CEO aan het hoofd van de club. Onder zijn leiding professionaliseerde SK Beveren haar organisatie, versterkte de club haar lokale en maatschappelijke verankering en werd gericht geïnvesteerd in infrastructuur en beleving. Het ongeslagen kampioenenjaar en de promotie naar de Jupiler Pro League vormen het sluitstuk van een bijzonder, maar ook zeer intensief traject", deelt Beveren mee.
“Toen ik hier zes jaar geleden begon, waren vernieuwing, verbinding en beleving de drie centrale begrippen in mijn visie voor de club. Vandaag kan ik met trots vaststellen dat we op elk van die domeinen belangrijke stappen hebben gezet. SK Beveren staat er zowel op als naast het veld veel sterker voor. Na een historisch seizoen voelt dit voor mij als het juiste moment om afscheid te nemen. De cirkel is rond", deelt Foubert mee.
De Clercq volgt hem op
De verantwoordelijkheden van Foubert worden overgenomen door Brandon De Clercq, die sinds 2020 actief is als CFO van de club en voortaan zal instaan voor de niet-sportieve leiding van de club.
Voorzitter Jo Van Moer blikt met grote waardering terug op de samenwerking met Foubert. “In de vluchtige wereld die het profvoetbal soms kan zijn, was het een voorrecht om samen met Bart te kunnen dromen, denken en doen. Hij is een man met een missie en een duidelijke visie, maar ook met de creativiteit, het geduld en de energie om die stap voor stap te realiseren. De transformatie die de club de voorbije seizoenen heeft doorgemaakt, is onmiskenbaar een bron van fierheid."
"Als voorzitter vind ik het belangrijk dat met Brandon De Clercq iemand klaarstaat die de club in al haar geledingen door en door kent en zo stabiliteit en continuïteit kan garanderen. We bedanken Bart voor het geleverde werk en wensen Brandon alle succes in zijn nieuwe rol.”
CEO Bart Foubert neemt afscheid van SK Beveren.
— SK Beveren (@SKBeveren) July 30, 2026
Lees de terugblik van Bart op de afgelopen zes jaar via https://t.co/2s9x774ExR. pic.twitter.com/f6a4AOnfuu
Claudio Reulens