"Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

79 stemmen

Romelu Lukaku geniet momenteel nog van vakantie na het WK, maar wordt weldra terug bij zijn club SSC Napoli verwacht. Of hij daar lang zal blijven is echter een ander paar mouwen. Zijn zaakwaarnemer stuurt alvast op een breuk met de Italiaanse club.

Nadat hij de Napolitanen in 2025 aan de Scudetto had geholpen, waren de verwachting omtrent Lukaku opnieuw erg groot bij Napoli voor voorbije jaargang. Maar daags voor de start van de Serie A sloeg het noodlot onverbiddelijk toe. Tijdens een oefenwedstrijd viel de spits zwaar geblesseerd uit.

Maandenlang stond hij noodgedwongen aan de kant. Begin dit kalenderjaar leek zijn rentree echter in de maak. De comeback moest echter snel weer uitgesteld worden. En nadat Lukaku als invaller toch minuten kon maken, volgde een nieuwe terugval. Met oog op het WK besloot hij dan ook drastisch in te grijpen.

LEES OOK: 'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Napoli kiest voor Højlund

Zo trok Lukaku naar België om er te revalideren met een aangepast programma. Dat was echter niet naar de zin van zijn werkgever, die hem terug in Italië verwachtte. Hierdoor ontstond een conflict tussen club en speler. Uiteindelijk kreeg Lukaku ook een boete, maar werd de strijdbijl begraven na een goed gesprek.

Op het WK bewees de Rode Duivel als luxe-invaller bovendien dat hij nog steeds een spits van topniveau is. Maar in zijn afwezigheid deed ook vervanger Rasmus Højlund het erg goed in Napels. De club besloot dan ook om de Deen definitief over te nemen van Manchester United. Een investering van zo'n 40 miljoen euro.

Onacceptabele situatie

Zoveel geld betaalt men natuurlijk niet voor een bankzitter. En dus dreigt Lukaku ook bij Napoli in een invallersrol te belanden. Daar wil zaakwaarnemer Federico Pastorello echter niets van weten. "Het kan niet dat Romelu tweede keuze is. Romelu is een buitengewone speler en dat heeft hij bewezen. Hij is één van de meest productieve spitsen ter wereld. Zo’n situatie zouden we niet kunnen accepteren", klinkt het bij de Italiaanse tak van 'Sky Sports'.

Een transfer lijkt dus in de maak voor de ervaren Belg. "Deze situatie creëert een soort impasse. De transfermarkt voor de spitsen zit nog op slot. Meestal komt dat met een domino-effect. Romelu zal alleszins niet blijven waar hij niet gewenst is", aldus Pastorello. Van concrete aanbiedingen op Lukaku, die sowieso zijn carrière wil afsluiten bij RSC Anderlecht, lijkt voorlopig nog geen spraken.

Lukaku hoort nog steeds bij de beste spitsen van Europa ...

Meest recent

KV Mechelen vindt akkoord en regelt 'Hollandse' transfer

KV Mechelen en zusterclub Helmond Sport hebben een volgende onderlinge transfer afgerond. De ...

8
8
Club-aanwinst imponeert: "Geweldig hem hier te hebben"

Club Brugge wil ook komend seizoen weer op meerdere fronten successen boeken. En dus werden deze ...

52
52
Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

KVC Westerlo is de meest bedrijvige Belgische club op de transfermarkt. De Kemphanen zagen eerst een ...

8
8
'Sibierski vloekt: lucratieve transfer niet aan de orde'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

100
100
"Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

Romelu Lukaku geniet momenteel nog van vakantie na het WK, maar wordt weldra terug bij zijn club SSC ...

79
79
België kandidaat EK-winnaar? "Mark stapt niet zomaar in ..."

Slechts enkele dagen na het vertrek van Rudi Garcia, heeft België een nieuwe bondscoach beet. ...

128
128
'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Ondanks een aarzelende start van het toernooi, mag Charles De Ketelaere terugblikken op een geslaagd ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Records in Brugge en Genk, sensatie bij Real'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

219
219
'Tresoldi dropt bom: Club Brugge met rug tegen de muur'

De recordtransfer van Christos Tzolis naar Arsenal is nog maar net goed en wel achter de rug, of ...

565
565
'Done deal: Club Brugge haalt verloren zoon terug'

In de komende weken staat er zowel op inkomend als uitgaand vlak ongetwijfeld nog heel wat te ...

386
386
'Vandenhaute voert forcing: 5 toptargets voor Antwerp'

Antwerp is nu ook officieel in handen van het consortium rondom Wouter Vandenhaute, die in zijn ...

512
512
'Witte rook bij Club Brugge: steunpilaar neemt afscheid'

Tot dusver zag Club Brugge met Simon Mignolet, Aleksandar Stankovic en Christos Tzolis al drie ...

678
678
Alarm in Anderlecht: rode cijfers en onvrede op werkvloer

Sinds de aftocht van Wouter Vandenhaute, die inmiddels zijn intrede vierde bij Antwerp, waait ...

978
978
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

126
126
'Union SG vindt oplossing voor twee floptransfers'

Bij Union SG mogen er nog een aantal spelers de club verlaten. Mogelijk kan de Hongaarse club ...

83
83
'Anderlecht zet door en wil drie contracten openbreken'

Antoine Sibierski heeft nog heel veel werk. Tegen Hammarby werd duidelijk dat er nog veel ...

274
274
'Westerlo raast door en shopt in Denemarken'

KVC Westerlo kent een zeer drukke zomermercato. Nadat de Kemphanen al heel wat smaakmakers lieten ...

166
166
'Nieuwste Karetsas-wending: transfersom door het dak'

KRC Genk heeft zijn recordaanwinst beet. Voor spits Rafiu Durosinmi legden de Limburgers een ...

587
587
'Mourinho in zevende hemel: Real zet mercato in vuur en vlam'

Real Madrid begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder José Mourinho. De Portugese ...

149
149
Van Bommel bondscoach: daverende verrassing in doel?

Mark van Bommel is officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van België. En de Nederlander zal ...

1013
1013
Nieuw Anderlecht krijgt vorm: miljoenenaankoop in nesten

Terwijl coach Vitor Bruno en zijn manschappen zich momenteel voorbereiden op de levensbelangrijke ...

603
603
Pijnlijke waarheid achter keuze voor Van Bommel

Mark van Bommel moet de Rode Duivels naar het EK van 2028 leiden. De keuze van Vincent Mannaert zegt ...

221
221
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfer van 50 miljoen'

Club Brugge heeft de duurste uitgaande transfer uit de geschiedenis van het Belgische clubvoetbal ...

1425
1425
'Zulte Waregem heeft beet en vindt nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem kijkt vooral naar jonge buitenlandse spelers om de kern te versterken. Essevee staat ...

283
283
Rodri-gekte barst los: Maresca spreekt over Real Madrid

Volgens recente geruchten zou Rodri openstaan voor een mogelijke transfer naar Real Madrid. De ...

125
125

Meer sportnieuws