KRC Genk neemt het zondag in Sclessin op tegen competitieleider Standard. De Limburgers leven opnieuw op een wolk na de knappe zege in de Europa League tegen FC Thun. Trainer Mario Been brengt mogelijk wel enkele wijzigingen in zijn selectie aan.
Omdat Racing Genk reeds geplaatst was voor de volgende ronde, gunde Mario Been enkele jongeren hun kans in de laatste groepswedstrijd van de Europa League. In de topper tegen Standard opteert de 50-jarige Nederlander wellicht weer voor zijn vertrouwde basiself. Slecht nieuws dus voor Siebe Schrijvers en Pieter Gerkens, die zich moeten tevreden stellen met een plaatsje op de bank.
Been kiest tegen de competitieleider waarschijnlijk weer voor Thomas Buffel, Julien Gorius en Khaleem Hyland. Ook de Fransman Fabien Camus wordt zondag aan de aftrap verwacht. De creatieve middenvelder ondervindt geen last meer van zijn liesblessure en start mogelijk in de basis.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’