Arsenal kijkt zaterdag in de topper tegen Manchester City best uit voor de Argentijn Sergio Aguero. De 25-jarige aanvaller steekt in een uitstekende vorm en moet in de topschutterslijst enkel Luis Suarez boven zich dulden.
Aguero maakte in juli 2011 de overstap van Atletico Madrid en maakte sindsdien al 65 goals in 107 wedstrijden voor
de Citizens. Volgens coach Manuel Pellegrini moet de Argentijn zelfs niet onderdoen voor Cristiano Ronaldo en Lionel Messi. "Het is een fantastisch compliment van de coach. Het is altijd leuk als de trainer zich zo positief uitlaat over jou. Nu is het aan mij dat vertrouwen niet te schenden", aldus de Argentijn aan de
Daily Telegraph.
De schoonzoon van Diego Maradona maakte zich onsterfelijk bij
de Citizens door in het seizoen 2011-2012 de winning goal te maken tegen QPR. Dat doelpunt zorgde ervoor dat niet Manchester United, maar wel City met de titel ging lopen. "Net toen ik wilde afdrukken, werd ik geraakt aan mijn enkel. Ik dacht er even aan om me te laten vallen en voor de penalty te gaan. Ik kan echter helemaal niet duiken en daarom besloot ik om uiteindelijk toch te schieten."
LEES OOK:
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'