Het seizoensbegin bij Sporting Lokeren was fantastisch voor Jordan Remacle. Hij bezorgde zijn nieuwe club met zijn doelpunten en assists heel wat punten. Maar de technisch vaardige speler viel geblesseerd uit, en blijft op de sukkel.
Remacle viel donderdag uit op training, meldt
Het Laatste Nieuws. Hij herviel in zijn oude blessure. Een pees op zijn rechterenkel is opnieuw verschoven, waardoor hij meer dan waarschijnlijk geopereerd moet worden. Dat wordt vrijdag beslist, nadat de club samen zit met dokter De Clercq, specialist in die materie.
De 26-jarige Remacle raakte begin oktober geblesseerd in de wedstrijd tegen Sporting Charleroi. Onlangs maakte hij zijn comeback, maar nu moet Peter Maes zijn sterkhouder dus opnieuw missen, wellicht voor een langere periode.