RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er toch een nieuwe trainer zijn. Maakt Wouter Vrancken nog steeds een kans?
Vrancken heeft nog steeds geen nieuwe club en Anderlecht geen trainer. Op sociale media circuleerde er een geruchtje dat Vrancken bij de laatste twee kandidaten zou zijn voor de job bij Anderlecht.
LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom
Vrancken en RSCA: voorlopig ‘njet’Sasha Tavolieri verklaarde daarna dat er tussen Vrancken en Anderlecht momenteel ‘niets te signaleren’ valt. De Belgische coach aast op een buitenlands avontuur. Een andere Twitteraar meldde dat Patrick Videira van Le Mans een piste was, maar die tekende recent bij tot medio 2029.
Het blijft zo koffiedik kijken wie de nieuwe trainer van Anderlecht wordt. De tijd begint stilaan te dringen. RSCA opent binnen een week het nieuwe seizoen met fysieke testen. Het zou handig zijn als er dan een nieuwe coach voor de groep staat.
Binnen week trainer bij RSCA?
Daarnaast zal Antoine Sibierski ook stilaan met de eerste transfers moeten komen. Binnen vijf weken speelt Anderlecht zijn eerste Europese match in de voorrondes van de Europa League.
Als Paars-Wit met een ingespeelde ploeg voor de dag wil komen, dan heeft het toch nood aan versterking. Het is algemeen bekend dat Anderlecht een ervaren centrale verdediger, een creatieve middenvelder en twee wingers wil aantrekken. Het beloven nog drukke weken te worden in het Lotto Park. Maar eerst die nieuwe trainer.
Claudio Reulens