Chelsea werkt woensdagavond zijn laatste pouleduel af in de Champions League. Het ontvangt Steaua Boekarest op Stamford Bridge. De Londense club kon zich al eerder plaatsen voor de volgende ronde, al is het wel nog niet zeker van groepswinst. José Mourinho meldde alvast dat hij zal wisselen. Dat laat
Het Laatste Nieuws weten.
"Ik ga een paar spelers rust gunnen. Ik heb veel goede spelers, vooral in mijn aanvallende compartiment: Oscar, Juan Mata, Willian, André Schürrle en Kevin De Bruyne. Kevin is diegene die de minste kansen heeft gekregen, maar ik kan over niemand klagen", zei de Chelsea-manager.
De Bruyne mocht dit seizoen al twee keer in actie komen in de Champions League. Zo viel hij in tegen Schalke 04 en FC Basel. Door zijn weinige speelkansen vertrekt de Rode Duivel mogelijk in de winterstop.
LEES OOK:
Penders in doel? Xabi Alonso reageert op keeperskwestie