De Champions League-wedstrijd tussen Galatasaray en Juventus is tijdelijk gestaakt. In het Turkse Istanbul begon de wedstrijd nog op een groene mat, maar na een sneeuwstorm kon er niet meer worden gespeeld.
Na een kwartier begon het langzaam te sneeuwen in de Turkse hoofdstad. Luttele minuten later ging het over in een extreme hagelbui, die vervolgens weer over ging in sneeuw. Het duurde dan ook niet lang voor het veld volledig was omgetoverd tot een witte glijbaan.
De scheidsrechter Pedro Proença probeerde het eerst met een oranje bal. Toen ook de lijnen niet meer zichtbaar waren besloot hij het duel te tijdelijk te staken. De verwachting is dat wedstrijd bij een 0-0-stand pas over twintig minuten zal worden hervat. Tevens worden de lijnen opnieuw gespoten met oranje verf.
LEES OOK:
Standard verwent fans met galamatch tegen Europese topclub