Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in de komende dagen heel wat transfernieuws mogen verwachten in het Bernabeu, want de voorzitter kondigde al grote plannen aan voor zijn nieuwe mandaat.
Wellicht zal snel de officiële bevestiging komen dat José Mourinho terugkeert als trainer bij de Koninklijke en dat Ibrahima Konaté (Liverpool) en Denzel Dumfries (Inter) de verdediging zullen komen versterken. Maar Perez dropte enkele dagen geleden ook nog een andere bom.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'
Perez plant recordbod op OliseHij kondigde aan dat hij deze zomer het transferrecord van Real wil verbreken om een nieuwe Galactico te halen. Hij liet weten dinsdag een bod van 150 miljoen euro neer te zullen leggen voor een wereldtopper. Velen vermoeden dat het gaat om Michael Olise.
Perez ontkende zelf nochtans meteen dat hij voor het goudhaantje van Bayern München zou gaan, maar volgens Spaanse media was dat enkel om zand in de ogen te strooien. Hij zou wel degelijk de intentie hebben om de Franse international binnen te halen.
Bayern wil niet van transfer weten
Maar Perez lijkt zijn droom nu al op te mogen bergen. Bij Bayern spreken ze duidelijke taal. "Als Florentino Perez ons een bod wil opsturen voor Olise, wat nog niet gebeurd is, kan hij zichzelf de moeite besparen", laat voorzitter Herbert Hainer weten aan BILD.
"Michael Olise is een speler van Bayern en heeft nog een langdurig contract. We zijn geen verkoopclub", liet Hainer er helemaal geen twijfel over bestaan dat een transfer voor Bayern tegen geen enkele som bespreekbaar is.
🚨 Bayern president Hainer: “If Florentino Pérez wants to send us a bid for Olise - which has not happened so far - he can SAVE HIMSELF THE TROUBLE”.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 7, 2026
“Michael Olise is a player of FC Bayern with a long-term contract. We are NOT a selling club”, told BILD. pic.twitter.com/wPxlhonhx2
Jannick Lanckriet