Sporting Charleroi heeft niet de drie punten kunnen meepakken uit Kortrijk. Het speelde 1-1 gelijk, nadat de thuisploeg pas in de slotfase konden scoren. Het waren de invallers van Kortrijk die zorgden voor alsnog een gelijkspel.
De wedstrijd begon zeer gezapig en kwam maar traag op gang. Pas na een halfuur kwam er echt dreiging, via Benito Raman. Zijn schot werd afgeblokt door Sébastien Dewaest. De Kortrijkse defensie deelde vlak voor de rust Sinterklaascadeaus uit, want het ging flagrant in de fout. David Pollet pakte het geschenk mooi uit en zette Charleroi op voorsprong.
Ook de tweede helft was Charleroi de betere ploeg. Onur Kaya nam zijn collega's op sleeptouw, maar hij krulde net naast. Even later kreeg David Pollet dé kans om zijn tweede treffer van de avond te maken, maar hij knalde het leer net over. Hein Vanhaezebrouck gooide er drie nieuwe spelers in en die zorgden voor dreiging.
Tot drie keer toe kregen
De Kerels de bal er niet in. Met nog twee minuten op de klok wist het dan toch te scoren. Robert Klaasen bracht KVK op gelijke hoogte. Door het gelijke spel blijft Kortrijk nog minstens één dag op een Play-Off I-plaats met twee punten meer dan Lokeren, dat zondag speelt tegen KRC Genk. Charleroi komt naast Cercle Brugge in het klassement op een negende plaats.
Scoreverloop:
0-1 (41') David Pollet
1-1 (88') Robert Klaasen
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches