Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd het 0-5 voor de Rouches. De Europe Play-Offs liggen volledig open. Taishi Nozawa sprak met Gazet van Antwerpen.
Antwerp kon mee aan de leiding komen in Play-Off 2, maar Joseph Oosting en zijn manschappen werden KO geslagen. Standard neemt nu het stokje over en staat aan de leiding. KRC Genk, Westerlo en Antwerp volgen.
LEES OOK: Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”
Nozawa slaat op tafelNozawa sloeg ferm op tafel. “We startten goed, maar het werd de slechtste wedstrijd van ons seizoen. Het is moeilijk om uit te leggen wat er gebeurd is op het veld. Na de eerste tegengoal krijgen we direct de 0-2 en 0-3 binnen. Zoiets mag nooit meer gebeuren.”
De doelman was ook erg zelfkritisch. Nozawa vond dat hij beter kon doen, maar was wél lovend over Epolo. “Ik had minstens de 0-2 moeten tegenhouden. kan niet begrijpen waarom we niet agressief gingen spelen in de tweede helft. We bleven te passief.”
We maken nog een kans
Toch wil Nozawa zeker nog niet de handdoek gooien ondanks de ferme mokerslag tegen Standard. “We staan maar drie punten achter, dus we maken zeker nog kans”, aldus de Japanse doelman van Antwerp.
Stephan Calander