RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge talenten. Bij de Brusselaars gaan ze mogelijk nog een speler aantrekken. Er mag een jonge speler gaan proefdraaien op Neerpede.
LEES OOK: Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club
RSCA test spits van RWDMBij Anderlecht shoppen ze wel vaker bij clubs als Union SG en RWDM. Neerpede is en blijft van Europese topklasse en het is duidelijk dat er nog heel veel aantrekkingskracht is. Eén speler hoopt weldra ook richting Neerpede te trekken.
Volgens de Waalse journalist Julien Denoël gaat Anderlecht Théo Pungu testen. De zestienjarige aanvaller speelt voor RWDM, waar hij dit seizoen voor de U18 en U21 speelde. Daar was hij goed voor 43 goals en 4 assists in 55 duels. Al scoorde hij die doelpunten vooral bij de U21.
Ex-speler van Union SG
Pungu, die ook voor Union SG speelde in het verleden, wordt aanzien als een van de grootste talenten van de club uit Molenbeek. Zij hadden hem graag gehouden, maar de heel onzekere situatie van de club is uiteraard ook dramatisch voor de eigen jeugd.
Veel spelers denken daarom aan een vertrek. Pungu gaat dus proefdraaien op Neerpede. De centrumspits van 1m86 hoopt Anderlecht te overtuigen en zo aan te sluiten binnen de jeugdopleiding.
⚫️🔴 Pungu s’est désaffilié du #RWDM et effectuera un test à Anderlecht la semaine prochaine. Probablement une belle perte pour les Molenbeekois qui comptait sur lui dans le futur https://t.co/oX77xm5ju1
— Julien Denoël (@JulienDenoel) May 1, 2026
Claudio Reulens