Het blijft in Engeland lof regenen aan het adres van Eden Hazard na zijn prestatie in de 4-3-overwinning tegen Sunderland. Ook Frank Lampard, die toch al wat gewoon is, was onder de indruk van zijn teamgenoot bij Chelsea FC.
"Eden Hazard was een klasse apart," was Lampard duidelijk in zijn commentaar na de wedstrijd. "Het is de beste individuele prestatie die ik sinds enige tijd gezien heb. De enige speler die wellicht ook dit soort prestaties momenteel kan neerzetten is Sergio Aguëro."
"We speelden als team heel goed, maar Eden was dat kleine beetje extra kwaliteit dat ervoor zorgt dat je wedstrijden wint. Hij maakte het grote verschil. Hij gleed langs zijn tegenstanders heen zodat hij daarna goed op doel kon schieten."
LEES OOK:
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'