Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. Doelman Taishi Nozawa was het enige lichtpuntje van The Great Old. De Japanner hield stamnummer 1 verschillende keren recht.
Ook coach Joseph Oosting was na afloop lovend. “Complimenten aan m’n keeper, want die vond ik heel goed spelen. Maar voor de rest vond ik het simpelweg niet goed.” Nozawa zelf bleef strijdvaardig.
LEES OOK: Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp
Moet beterNozawa wilde niet diep ingaan op zijn goede wedstrijd. De Japanner was zelf tevreden over zijn wedstrijd. “Mijn job bestaat erin om mijn netten schoon te houden, en dat heb ik gedaan vandaag. Leuk voor mij.”
Toch besefte de goalie ook dat het beter moet. “Uiteraard is er nog heel veel marge voor verbetering. Daar werken we als ploeg ook heel hard voor”, citeerde Het Nieuwsblad de sluitpost.
Nog hoop
Nozawa weigerde de handdoek in de ring te gooien en sprak strijdvaardige taal. “Dat een plekje in de Champions’ Play-offs nu heel ver weg is? We geloven er nog steeds in en we zullen er alles aan doen.”
Antwerp zal echter nog een mirakel nodig hebben om zich te plaatsen voor Play-Off 1. The Great Old staat op een tiende plek met 34 punten. Nummer 6 KRC Genk heeft 38 punten met nog een match te goed.
Stephan Calander