Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

door
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf punten verwijderd is van zowel de Champions' als de Relegation Play-Offs. Toch blijft Joseph Oosting zijn blik naar eigen zeggen vooral naar boven werpen. Nochtans vertoeft de Great Old nog altijd in de hoek waar de klappen vallen.

Het stamnummer één gaat vrijdag op bezoek bij La Louvière, waar Oosting alvast geen beroep kan doen op Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch. De twee sterkhouders liepen vorige week allebei tegen hun vijfde gele kaart aan en zitten dus geschorst op het strafbankje. Zowel achterin als diep in de punt wordt het dus puzzelen geblazen voor hun coach.

LEES OOK: Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Oosting zkt. oplossing

"Uiteindelijk zijn ze er niet en kijk ik, zoals gewoonlijk, naar wat ik wel heb", weigerde Oosting tijdens zijn wekelijkse persbabbel om hen als onmisbaar te bestempelen. Gelukkig kan hij wel weer rekenen op Kiki Kouyaté om Van den Bosch te vervangen, terwijl Gerard Vandeplas de gedoodverfde kandidaat lijkt om Janssen af te lossen als het speerpunt voorin.

"Dat moet ik nog bekijken. Gerard is een jonge speler die hier en daar last heeft van kleine klachten. We zullen vrijdag zien hoe het met hem gaat", viel er op dat gebied weliswaar evenmin goed nieuws te rapen. Nadat hij tegen STVV ontbrak omwille van privéredenen viert Marwan Al-Sahafi volgens Gazet van Antwerpen wel zijn rentree in de wedstrijdkern.

Afwezigen bij Antwerp

Daar valt van Mauricio Benitez daarentegen nog steeds geen spoor te bekennen. Vermits zij eveneens nog in de lappenmand liggen zullen Thibo Somers, Farouck Adekami, Rein Van Helden en Geoffry Hairemans nog volgens de krant evenmin van de partij zijn. Geen reden tot paniek echter volgens Oosting, die het vertikt om de top zes nu al op te geven.

"Ik kijk naar de zon, naar de positieve dingen. En niet achterom, naar de schaduw. Dat zorgt voor stress. Natúúrlijk deed dat iets met ons, al die potjes verliezen, maar dat wil niet zeggen dat je dan een hele week van het padje af moet zijn. We willen ons verder ontwikkelen. Er zijn nog drie wedstrijden", hoopt hij om een goede zaak te doen in de ranking.

Wie zal RAFC het meest missen?

Meest recent

Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

14
14
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

83
83
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

98
98
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

54
54
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

51
51
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

17
17
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

177
177
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

41
41
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

141
141
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

346
346
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

273
273
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

106
106
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

92
92
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

239
239
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

399
399
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

167
167
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

386
386
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

185
185
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

681
681
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

172
172
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

303
303
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

75
75

Meer sportnieuws