Sporting Lokeren ging zaterdagavond onderuit op het veld van hekkensluiter Bergen (1-0). "Het was hetzelfde als vorige week tegen
Club Brugge, we maakten onze kansen niet af. We moesten het grootste deel van de wedstrijd achtervolgen en konden de bakens niet verzetten", zei Lokeren-coach Peter Maes aan
Sporza.
"Bergen speelde heel agressief, maar dan moet je daar iets tegenover zetten. Meer bewegen bijvoorbeeld. Na een minder goed begin kan het gebeuren dat niets meer lukt. We zijn ontgoocheld, maar van deze momenten word je als ploeg sterker."
Hamdi Harbaoui werd door Maes vervangen. "Ik wilde met Junior Dutra een ander type spits brengen. Ik kon ook alles overhoop gooien en met twee spitsen spelen, maar dan moeten die wel complementair zijn. Dat is op dit moment niet het geval."