'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

433
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day is het plots alle hens aan dek in het Lotto Park. Door het abrupte vertrek van Moussa Ndiaye en Nilson Angulo lijkt er in de late uurtjes namelijk ook op inkomend gebied dan toch nog werk aan de winkel. En dus blijft Olivier Renard niet bij de pakken zitten.

Na het ontslag van Besnik Hasi ligt de sportief directeur zelf weliswaar meer dan ooit onder vuur. In welke mate hij nog betrokken zal worden bij de zoektocht naar een nieuwe T1 valt dan ook nog af te wachten, maar wat het transferbeleid betreft heeft Renard voorlopig de touwtjes nog steeds in handen. Daarbij lijkt hij niet van plan om af te wijken van de koers die tot dusver werd gevolgd.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Ndiaye & Angulo out ...

Met name inzetten op jong geweld. Zo zouden de Brusselaars om Ndiaye te vervangen hun oog hebben laten vallen op Mathys Angély, een pas 18-jarige Fransman die tot medio 2029 vastligt bij Wolfsburg. Renard laat er blijkbaar geen gras over groeien, want volgens transferexpert Sacha Tavolieri bevindt de deal zich in de afronden fase. Zelf zou Angély alvast groen licht hebben gegeven.

Ook volgens Het Laatste Nieuws staat Anderlecht op het punt om de linkspoot, die zowel centraal als links achterin uit de voeten kan, te huren van de Duitsers. Daarbij bedong het tevens een aankoopoptie, al is het voorlopig niet duidelijk om welk bedrag het precies gaat. Het Nieuwsblad loopt minder hard van stapel, maar ook daar luidt het dat Angély wel op de radar staat in Neerpede.

Angély & Maswanhise in?

"In november waren er al contacten", zou hij er zelfs al langer in beeld zijn. Ondanks zijn jeugdige leeftijd wordt Angély aanzien als een aanwinst voor het eerste elftal, waar voor Ndiaye ook Yasin Özcan al vertrok en Marco Kana alweer in de lappenmand ligt. Precies om die reden zou Renard nu een versnelling hoger schakelen in het dossier, dat echter niet als enige op diens tafel ligt.

"Paars-wit voert ook een race tegen de klok om alsnog een vervanger voor Angulo te strikken", beweert HLN. Of die vacature nog ingevuld geraakt moet volgens HNB nog blijken, maar Tavolieri houdt alleszins voet bij stuk dat Tawanda Maswanhise bovenaan de verlanglijst staat. Diens huidige werkgever Motherwell staat evenwel niet te springen om de 22-jarige Zimbabwaan te laten gaan.

Het belangrijkste target is volgens mij ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

32
32
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

76
76
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

86
86
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

827
827
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

207
207
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

194
194
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

198
198
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

69
69
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

181
181
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

201
201
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

85
85
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

69
69
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

29
29
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

115
115
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

287
287
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

189
189
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

429
429
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

362
362
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

148
148
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

162
162
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

259
259
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

234
234
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

296
296
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

340
340
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

256
256

Meer sportnieuws