Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van club wisselen. Zo lokken Mike Trésor en Lucas Stassin interesse. Gaan beiden op het allerlaatste moment nog een transfer versieren?
Trésor naar Auxerre?
Mike Trésor kende nog geen leuke momenten bij Burnley sinds ze hem voor 18 miljoen euro overnamen van KRC Genk. De technisch vaardige middenvelder komt er niet aan spelen toe en wil graag naar een club waar dat wel kan. Er is misschien een opening.
Foot Mercato weet dat de Franse eersteklasser Auxerre een poging waagt om het jeugdproduct van RSC Anderlecht alsnog over te nemen. Auxerre heeft de gesprekken geopend voor een uitleenbeurt.
🚨EXCL #AJA #burnley
— Sébastien Denis (@sebnonda) January 31, 2026
🎯l'AJ Auxerre cible Mike Trésor 🇧🇪 pour se renforcer
❗️l'ancien serial passeur de Genk est en difficulté à Burnley 🏴 en Premier League https://t.co/u1eex3vuOS pic.twitter.com/eLRF3u9iQa
Stassin naar Al-Ittihad?
Als Lucas Stassin naar het WK wil, dan moet hij de Franse tweedeklasser Saint-Etienne verlaten. Maar zij vragen een gigantische transfersom voor de ex-spits van KVC Westerlo en RSC Anderlecht. Er duikt een opvallend gerucht op.
Bij Al-Ittihad is het hommeles met sterspeler Karim Benzema. De kans bestaat dat de Fransman nog vertrekt en de club uit Saudi-Arabië verkent volgens lokale bronnen de markt. Zij hebben drie spelers op hun shortlist staan.
Stassin is er daar één van. Naast de Belg staan ook Alvaro Rodriguez (Elche) en Yasser Zabiri (Famalicao) op het verlanglijstje. Al lijkt Saudi-Arabië sportief geen betere keuze te zijn voor Stassin.
Claudio Reulens