Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

door
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. Club Brugge staat daarbij voor een cruciaal duel tegen Kairat Almaty. Maar vlak voor de afreis naar Kazachstan kreeg Blauw-Zwart een flinke domper te verwerken.

De tweede seizoenshelft is behoorlijk dramatisch van start gegaan bij de Bruggelingen. Afgelopen dinsdag werd Club uit de Croky Cup gewipt door met 2-0 te verliezen op Charleroi. Enkele dagen later moest revanche volgen in het competitieduel tegen La Louvière. Maar op eigen veld ging Club met 2-3 de boot in.

De druk op de Kazachse trip is dus nog wat toegenomen na deze pijnlijke slippers. En die druk was al behoorlijk groot. Indien Blauw-Zwart uitzicht wil houden op een plek in de knock out-fase, moet er immers gewonnen worden van Kairat Almaty. Nieuw puntenverlies wordt naar alle waarschijnlijkheid dodelijk.

LEES OOK: 'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Geen plezierreisje

Kwalitatief moet Club alvast in staat zijn om de Kazakken te kloppen. Maar de omstandigheden spelen in het nadeel van de Bruggelingen. De wedstrijd wordt al in Astana afgewerkt waar het dak van het stadion gesloten kan worden en wordt afgetrapt om 16u30, maar dan nog worden temperaturen tot -18 graden verwacht. 

Bovendien bedraagt de vliegtijd ruim 7 uur en is het uurverschil aanzienlijk. Het wordt dus allesbehalve een plezierreisje. Om voldoende tijd te hebben om te wennen aan de lokale omstandigheden, reist de Brugse delegatie dan ook zondag al naar Kazachstan. Maar vlak voor de vlucht volgde een nieuwe tegenvaller.

Tzolis onvoldoende fit

Blauw-Zwart maakte immers de wedstrijdselectie bekend en daarin is geen spoor van Christos Tzolis te bekennen. De Griekse smaakmaker viel vrijdag geblesseerd uit en is blijkbaar onvoldoende hersteld. Een flinke streep door de rekening. Romeo Vermant is wel van de partij en ook Simon Mignolet zit opnieuw in de selectie. Geen moment te vroeg, want Dani van den Heuvel ligt nu in de lappenmand. Raphael Onyedika tot slot, zal pas volgende week aansluiten na zijn Africa Cup-campagna die eindigde met een bronzen medaille.

Wie zal volgens u het meeste gemist worden in Astana?

Meest recent

Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

63
63
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

40
40
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

213
213
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

158
158
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

177
177
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

122
122
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

117
117
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

449
449
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

255
255
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

74
74
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

63
63
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

808
808
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

138
138
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

352
352
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

337
337
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

56
56
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

225
225
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

75
75
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

143
143
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

167
167
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

318
318
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

216
216
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

379
379
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

198
198
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

176
176

Meer sportnieuws