Chelsea vreest voor een lange absentie van Samuel Eto'o. De Kameroense aanvaller viel dinsdagavond uit tijdens de Champions League-wedstrijd van de Engelse topclub tegen FC Basel. Eto'o zal later deze week verder onderzocht worden door de medische staf van
The Blues, waarna de precieze ernst duidelijk zal worden.
Trainer José Mourinho kon kort na afloop van het duel nog maar weinig informatie geven over de blessure. "Het is afwachten. Hij heeft een spierblessure. Met de huidige omstandigheden en het gladde veld kan zoiets gebeuren", aldus de Portugees.
Eto'o viel al in de eerste helft van het met 1-0 verloren duel in Zwitserland uit. Scans moeten uitwijzen hoe ernstig de blessure is, maar gevreesd wordt voor een spierscheuring. In het ergste geval heeft de aanvaller dan zijn laatste duel van 2013 al achter de rug.