Paul Van Himst is maandag ontslagen van de afdeling intensieve zorgen van het UZ Jette. De oud-international werd daar een maand geleden opgenomen vanwege een longontsteking.
Het Nieuwsblad schrijft dat Van Himst (70) nu kan beginnen aan zijn revalidatie. De oud-speler van RSC
Anderlecht herstelde maar moeizaam van de longontsteking.
Eerder dit jaar kampte Van Himst ook al met gezondheidsproblemen. In juli moest hij namelijk nog een dubbele bypass-operatie ondergaan. Door de lange revalidatie die volgde kon hij niet meereizen met het Belgische nationale team, waarvan hij sinds 2003 ambassadeur is.
Van Himst moest de verplaatsingen naar Schotland en Kroatië missen. In zijn eigen loopbaan speelde de ex-aanvaller 566 keer voor Anderlecht (235 goals). Bovendien droeg hij 81 keer het shirt van de
Rode Duivels.
LEES OOK:
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws