Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef Wils werd ontslagen en Joseph Oosting nam het stokje over. Plots keerde het tij en The Great Old kan weer op een plek in de top zes hopen.
Oosting is sterk begonnen bij Antwerp. De Nederlander tekende een contract voor 2,5 jaar op de Bosuil en kwam op advies van Marc Overmars. Oosting gaf een interview aan het Nederlandse ESPN.
LEES OOK: 'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'
Weer ambitiesEn Antwerp wrijft zich in de handen met Oosting. De Nederlander heeft ervoor gezorgd dat stamnummer 1 weer op de rails zitten. "Het voelde meteen goed. Ik vind Overmars een interessante ‘TD’ om mee samen te werken, daar wil ik van leren."
Antwerp kan plots weer naar boven kijken in het klassement. "Ik heb ze verteld waar ik voor sta en waar we elkaar kunnen vinden. Wat ons met elkaar bindt. Het klinkt simpel, maar gewoon hard werken. Kunnen we het samen, willen we het samen en hoe gaan we het samen doen."
Duo staat op
Ook staat er een topduo op bij Antwerp. Vincent Janssen en Gyrano Kerk nemen het voortouw en presteren sterk. Oosting en Antwerp zijn in de wolken. "Die maken heel veel impact in wedstrijden. In ieder geval sinds wij er zijn. Een heel dodelijk koppel." Zien we Antwerp weer in Play-Off 1?
Stephan Calander