'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

door
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club Brugge de achterban in één adem ook dat er in januari vers bloed zal worden gezocht. Daarbij zoekt Blauw-Zwart zijn heil opnieuw in de lagere regionen van Duitsland, waar het niet één maar twee ruwe diamanten hoopt weg te plukken.

Een beproefd recept: nadat Christos Tzolis een voltreffer bleek werd vorige zomer diep in de buidel getast voor Ludovit Reis. Mede door blessureleed wist hij zijn draai tot dusver nog niet echt te vinden, maar dat weerhoudt Club er niet van om nog eens  in Duitsland te gaan shoppen. Zo geraakte eerder reeds bekend dat Cole Campbell met stip bovenaan de shortlist prijkt in Westkapelle.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

Club wil Campbell

Toen al werd gewag gemaakt van concrete interesse in de 19-jarige Amerikaan van Borussia Dortmund, waar hij zelden mag opdraven. Meer nog: hoewel er diverse kapers op de kust liggen, waaronder Stuttgart, Frankfurt en zowaar Anderlecht, is Campbell zelf volgens Het Laatste Nieuws alvast gewonnen voor een overstap naar Jan Breydel en lijkt een persoonlijk akkoord in de maak.

Ook op clubniveau lijkt de deal intussen in kannen en kruiken, want volgens zelfverklaard transferspecialist Ekrem Konur bevinden de onderhandelingen zich in een vergevorderd stadium. Club zou een slordige zeven miljoen op tafel leggen om de jonge flankaanvaller, wiens marktwaarde op vijf miljoen wordt geschat, tweeënhalf jaar voor zijn contract er afloopt los te weken uit Dortmund.

Baur naar Brugge?

Daarmee lijkt de honger evenwel niet gestild in Brugge, waar blijkbaar tevens versterking op het middenveld op de verlanglijst staat. Om die vacature in te vullen zou behalve Issa Doumbia ook Mika Baur in beeld zijn. De 21-jarige Duitser wordt door tweedeklasser Dynamo Dresden momenteel verhuurd aan reeksgenoot SC Paderborn, waar hij dit seizoen een voortreffelijke indruk maakt.

Zo was Baur al goed voor twee doelpunten en vier assists in 15 optredens, prestaties die ook elders niet onopgemerkt voorbijgaan. Samen met alweer Stuttgart is Club volgens Transfermarkt echter de meest concrete gegadigde voor de voormalig jeugdinternational, met wie er al gesprekken plaatsvonden. Met een marktwaarde van ruim één miljoen lijkt Baur alleszins een koopje te zijn.

Club heeft vooral nood aan een ...

Meest recent

'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

0
0
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

48
48
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

262
262
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

221
221
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

223
223
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

319
319
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

420
420
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

269
269
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

599
599
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

209
209
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

588
588
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

300
300
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1352
1352
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

449
449
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

426
426
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

410
410
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

301
301
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

529
529
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

374
374
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

412
412
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3125
3125
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

816
816

Meer sportnieuws