‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

511 stemmen
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge werd Nicky Hayen de laan uitgestuurd en Ivan Leko in huis gehaald. Ook bij de buren van Cercle hangt er een ontslag in de lucht. Volgens Het Nieuwsblad is het nog maar een kwestie van tijd.

Cercle Brugge staat dit seizoen weer in de onderste regionen van de competitie en degradatiegevaar dreigt weer. Na de nieuwe nederlaag tegen KV Mechelen kwam de harde kern van Groen-Zwart in opstand. De stoel van Onur Cinel wordt nu wel erg wankel.

LEES OOK: Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Harde kern briest

Volgens HNB staat Cercle op het punt om in te grijpen na desastreuze resultaten. ‘Weinig trainers blijven na een magere 6 op 39 in het zadel en ook Cinel zal allicht beseffen dat op deze manier de kerst halen heel moeilijk wordt, de Turkse Duitser wordt zo de zoveelste trainer die sneuvelt sinds de overname door AS Monaco’, klinkt het.

Cercle Brugge haalt te weinig punten binnen en het enthousiasme en de drive zijn verdwenen. Mogelijk wordt Cinel de pineut. Zal hij nog voor de groep staan in de matchen tegen OHL en Union? ‘De verwijten van de harde kern dat de huidige spelersgroep van Cinel een gebrek aan inzet vertoont, kloppen niet met wat er zich op het veld afspeelt.’

Weinig vertrouwen

Zelf had Cinel een uitleg klaar na het nieuwe verlies in de JPL. “Het gevolg van te weinig vertrouwen“, klonk het. Daar had de harde kern van Cercle echter niets aan. Zal het bestuur luisteren naar de klaagzang van de supporters? De Turkse coach lijkt alvast niet zelf de handdoek in de ring te gooien.

Denk jij dat Cinel binnenkort zal worden ontslagen bij Cercle?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

107
107
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

39
39
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

33
33
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

26
26
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

342
342
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

56
56
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

198
198
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

39
39
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

675
675
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

168
168
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1056
1056
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

677
677
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

446
446
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

843
843
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

839
839
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

809
809
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

398
398

Meer sportnieuws