Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

door
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De Kanaries hebben een 15 op 15 in de competitie en staan tweede. Besnik Hasi gaf een persconferentie.

Anderlecht zat ook in een goede vorm, maar toen liep het compleet mis tegen Westerlo. Hasi hoopt dat zijn manschappen de rug zullen rechten tegen STVV. De oefenmeester lichtte drie verrassende pionnen op en bleef opvallend positief na de zeperd van vorige week.

LEES OOK: Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Geen idee

Hasi heeft geen idee waar de slechte prestatie van Anderlecht vandaan kwam na zeges tegen Union en KRC Genk. “Eerlijk, zelfs vandaag kan ik nog altijd niet precies zeggen waarom het op Westerlo zó fout liep. We kwamen uit twee geweldige wedstrijden tegen Union en Racing Genk. We speelden dan wel verlengingen in Genk, maar de ontlading was enorm.”

Hasi heeft géén straftraining gegeven. “Uit ervaring weet ik dat je de euforie van zo’n wedstrijd meeneemt naar de volgende dagen. Afgelopen zaterdag werd er ook heel scherp getraind. Tot aan de aftrap in Westerlo liep alles normaal, maar daarna ging alles mis. Toch ben ik deze week niet harder geweest voor mijn groep. Ook ik ben als trainer geëvolueerd”, citeerde Het Laatste Nieuws.

Trio toppers

Hasi hoopt dat één slechte match niet de goede vibe bij Anderlecht doorbreekt. “Daarvoor zijn we als ploeg te hard gegroeid. De Cat, Saliba, Cvetkovic… die jongens hebben enorme stappen gezet. We hebben alles tot in detail geanalyseerd, zonder spelers echt met de vingers te wijzen. Je kunt verwijzen naar het ontbreken van Hazard of de blessures van Kana en Augustinsson, maar dan doe je die andere jongens tekort.”

Denk jij dat Anderlecht zich zal herpakken tegen STVV?

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

19
19
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

98
98
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

73
73
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

62
62
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

130
130
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

281
281
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

120
120
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

295
295
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

106
106
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

167
167
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

152
152
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

591
591
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

146
146
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

259
259
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

218
218
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

101
101
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

335
335
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

346
346
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

253
253
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

261
261

Meer sportnieuws